Hologramy

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy rozwiązania bazujące na ilości.

 

Dla nakładu do 50 000 sztuk hologramy niskonakładowe.

 

Hologramy niskonakładowe wykonujemy wykorzystując istniejące już podkłady holograficzne, na których nanosimy w trwały sposób dodatkowy element graficzny indywidualizujący produkt (np. logo, logotyp, numer, itd.). Hologram może mieć dowolny wymiar. Gotowe produkt przekazujemy Państwo jako samoprzylepne naklejki ulegające zniszczeniu podczas prób oderwania. Czas realizacji do 3 dni (w większości przypadków 24 godziny).

 

Hologramy indywidualne - nakłady powyżej 15 000 sztuk lub powtarzalne. Rozwiązanie z grafiką Klienta zamkniętą w hologramie. Rozwiązania wg specyfikacji Klienta, tzn. folie hot-stampingowe, samoprzylepne naklejki, różne formy niszczenia podczas prób odklejenia itd. Czas realizacji do 30 dni.

 

Dla SZKÓŁ i UCZELNI WYŻSZYCH proponujemy hologramy do Elektronicznych Legitymacji Studenckich. Są one zgodne z opisem i wzorem z zapisami Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dz. U. Nr 201 poz. 1188 z dnia 14 września 2011 r. w sprawie dokumentacji przebiegu studiów.

 

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszelkie rozwiązania holograficzne np hologramy w postaci laminatów, na foliach termokurczliwych, czy hologramy ozdobne. Zachęcamy do kontaktu.

 

Jednocześnie jako firma o 100% polskim kapitale zwracamy się z prośbą do Klientów o unikanie niskiej jakości hologramów tzw. "dot-matrix" sprowadzanych z rynków azjatyckich. W Europie zabronione jest używanie hologramów dot-matrix do zabezpieczeń ze względu na łatwość podrobienia, hologramy tego typu używane są obecnie do produkcji hologramów ozdobnych.

 

Kontakt

Stigma Hologramy
infolinia: 0 800 HOLOGRAMY
e-mail:
 
 
Biuro w Warszawie:
 
tel. +48 22 615 51 77
fax +48 22 615 84 06
skype: stigma.warszawa
 
Biuro w Poznaniu:
 
tel. +48 61 671 18 79
skype: stigma.poznan

 

Strona główna » Hologramy