Hologramy indywidualne

W hologramie indywidualnym zamknięte są elementy graficzne wybrane przez Państwa Firmę.

Do wyprodukowania hologramu indywidualnego niezbędnym jest opracowanie specjalnej grafiki i naświetlenie tzw. matrycy holograficznej zawierającej unikalne elementy optyczne.

 

Koszt Matrycy wynosi od 4000 do 6000 PLN, w zależności od stopnia zabezpieczenia i rodzajów użytych efektów holograficznych. Matryca jest wielorazowego użytku. Czas potrzebny na wyprodukowanie matrycy widzialnej (do prezentacji Państwu pierwszego hologramu) to zaledwie 3 dni od momentu akceptacji grafiki. Z wykonanej matrycy w bardzo skomplikowany i złożony sposób produkowany jest materiał holograficzny.

 

Rejestracja Wzoru Hologramu Matryca i wzór hologramu zgłaszane są dla Państwa bezpieczeństwa do Międzynarodowego Rejestru Hologramów - HIR (Hologram Image Register) który prowadzony jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Hologramów - IHMA (International Hologram Manufacturer Association) we współpracy z Interpolem.

Prawo do takiego zgłoszenia ma jedynie firma będąca członkiem IHMA (Polskie Systemy Holograficzne - której jesteśmy współwłaścicielami).

 

Terminy

-          wykonanie grafiki do akceptacji – 7 dni

-          wykonanie matrycy widzialnej hologramu (pierwszy hologram) - 3 dni od akceptacji grafiki

-          wykonanie hologramów - 3 do 4 tygodni od momentu akceptacji matrycy widzialnej.

 

  

 

 

 

 

 


 

  

 

 

 

Kontakt

Stigma Hologramy
infolinia: 0 800 HOLOGRAMY
e-mail:
 
 
Biuro w Warszawie:
 
tel. +48 22 615 51 77
fax +48 22 615 84 06
skype: stigma.warszawa
 
Biuro w Poznaniu:
 
tel. +48 61 671 18 79
skype: stigma.poznan

 

Strona główna » Hologramy » Hologramy indywidualne