Hologramy i etykiety z hologramemJako firma działająca na rynku od prawie 30 lat, możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze i sprawdzone rozwiązania w zakresie znakowania produktów i zabezpieczania ich przed kopiowaniem oraz podrabianiem. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy w zakresie produkcji hologramów Kontrahenci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, ale również na możliwość wyboru najatrakcyjniejszej pod względem ilościowym oraz finansowym opcji.

Produkcja hologramów

Specjalnością firmy Stigma są hologramy. Realizujemy zamówienia na hologramy zabezpieczające zarówno w mniejszych, jak i bardzo dużych nakładach, co jest odpowiedzią na zróżnicowane zapotrzebowanie Klientów na tego typu produkty. Nasi Kontrahenci mogą więc skorzystać z jednego z sześciu gotowych wzorów hologramów dostępnych w różnych kolorach folii i bez konieczności dodawania ceny matrycy, co sprawdza się przy niskonakładowych zamówieniach i kiedy kluczowa jest szybka realizacja zamówienia. Mogą też zdecydować się na realizację wysokonakładową, z projektem przygotowanym wg indywidualnego projektu, co dodatkowo wyróżni tak oznakowany produkt i będzie skutecznym narzędziem kreowania pozytywnego wizerunku marki.

Hologramy

Technologia znakowania holograficznego jest wykorzystywana od dawna na szeroką skalę w zabezpieczeniach, a o jej skuteczności świadczy fakt, że oznaczenia tego typu są nanoszone na banknoty i karty kredytowe. Główną zaletą takiego rozwiązania jest brak możliwości zeskanowania, skopiowania oraz podrobienia hologramu. Ponadto, próba usunięcia kończy się na rozwarstwieniu i zniszczeniu hologramu, co ma kluczowe znaczenie dla ochrony dokumentów lub produktów Kontrahenta.

Etykiety holograficzne - sprawdzony producent

Firma Stigma to renomowany producent etykiet zabezpieczających, które wykorzystywane są między innymi do znakowania książek, gier, płyt z muzyką oraz filmami, kosmetyków, a także kolekcjonerskich produktów limitowanych. Oferujemy etykiety najwyższej jakości, wykonane z folii w wybranym przez Klienta kolorze oraz w ilości odpowiadającej aktualnemu zapotrzebowaniu. Możemy wyprodukować je nie tylko według jednego z dostępnych wzorów, ale również w kształcie i rozmiarze ustalonym indywidualnie.

Oferowane przez nas rozwiązania stosowane są obecnie m.in. w takich obszarach, jak ochrona własności intelektualnej. Stanowią też świetne uzupełnienie marketingu wizualnego. Etykiety są sygnałem dla kupujących wskazującym, że nabywają oryginalny, pełnowartościowy produkt. Ponadto, w przypadku certyfikatów, dyplomów czy biletów - wystawiające je instytucje mogą w prosty sposób zabezpieczyć dokumenty przed nieautoryzowanym skanowaniem oraz kopiowaniem. Jeżeli więc poszukują Państwo produktów holograficznych i firmy, która szybko zrealizuje zamówienie - zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.