Naklejki holograficzne z logoProfesjonalne podejście do Klienta, wieloletnie doświadczenie w branży i atrakcyjna oferta.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która fachowo podejdzie do kwestii naklejek holograficznych z logo, to zachęcamy do skorzystania z usług firmy Stigma, realizującej nisko- oraz wysokonakładowe zamówienia, z wykorzystaniem najwyższej jakości folii oraz sprawdzonych technologii produkcji. Perfekcyjnie sprawdzające się w swojej roli naklejki z logo stanowią nie tylko doskonałe zabezpieczenie, ale są również jednym z wielu narzędzi pozwalających na jeszcze lepsze kreowanie wizerunku marki w świadomości Klientów.

Oznaczenia zabezpieczające - naklejki

Hologramy z logo to charakterystyczne oznaczenia z naniesionymi informacjami dotyczącymi np. numeru produktu czy też z nadrukowanym logo firmy. Z reguły o niewielkich rozmiarach, nie sprawiają większego problemu w aplikacji i trwale przylegają do gładkich, czystych i płaskich powierzchni, m.in. z tworzyw sztucznych czy papieru. Są estetyczne i doskonale się prezentują, skutecznie zabezpieczają przed otwarciem opakowania lub przeniesieniem oznaczenia na inny produkt lub dokument. Wykonane w technologii KineMax oznaczenia nie tylko nie dają się skanować i kopiować, ale też przy próbie zdarcia ulegają zniszczeniu, pozostawiając trwały ślad na powierzchni, z której zostały usunięte.

Naklejki holograficzne - zastosowanie

Hologramy z logo mają wszechstronne zastosowanie i są powszechnie wykorzystywane przez różnego typu instytucje, wydawnictwa czy firmy produkujące artykuły kolekcjonerskie lub luksusowe. Wśród najczęstszych zastosowań naklejek hologramowych wymienić można oznaczenia nanoszone na:

  • książki i albumy,
  • gry oraz płyty z filmami lub muzyką,
  • certyfikaty i dyplomy potwierdzające kwalifikacje,
  • bilety wstępu na koncerty oraz inne płatne wydarzenia kulturalne,
  • koperty i teczki z ważnymi dokumentami,
  • a także legitymacje oraz karty wstępu.

Naklejki tego typu są też aplikowane na opakowania kosmetyków czy limitowanych, kolekcjonerskich produktów, na których oprócz logo znajduje się też najczęściej numer seryjny i inne informacje świadczące o oryginalności oraz wyjątkowości zakupionej przez Klienta pozycji. Atutem nadruków na folii holograficznej jest również to, że przyciąga uwagę, co sprawia, że produkt tak oznaczony zdecydowanie wyróżnia się wśród innych wyłożonych na półkach.

Naklejki hologramowe

Decydując się na oznaczenie dokumentów lub produktów hologramem z logo , warto skorzystać z usług firmy, która kompleksowo zajmie się realizacją zlecenia i zaproponuje rozwiązania optymalne dla Państwa zapotrzebowania oraz możliwości finansowych. Współpracując ze Stigma, Kontrahenci mogą liczyć na to, że ich zamówienie zostanie wykonane w relatywnie krótkim czasie i na najwyższej jakości folii samoprzylepnej w wybranym kolorze, co przełoży się na trwałość produktu finalnego.

Naklejka hologram z logo - zapraszamy do złożenia zamówienia

Stigma to renomowany producent etykiet zabezpieczających, funkcjonujący w branży od prawie trzech dekad. Nasze dobre relacje z Klientami to efekt wieloletniego doświadczenia oraz dostarczania dopasowanych do potrzeb Kontrahentów rozwiązań - niskonakładowych lub wysokonakładowych, z indywidualnie przygotowaną matrycą lub możliwością naniesienia na naklejkę holograficzną logo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie produkcji hologramów.